EPAM Systems Poland wybiera Browary Warszawskie

EPAM Systems Poland wybiera Browary Warszawskie

Opublikowany

Globalny producent oprogramowania - firma EPAM Systems Poland - wprowadzi się do nowej warszawskiej siedziby. Będzie nią pierwszy biurowiec w Browarach Warszawskich – miastotwórczym projekcie, który na warszawskiej Woli buduje Echo Investment. EPAM zaufał deweloperowi po raz kolejny: od 2017 jego krakowskie biuro mieści się w  O3 Business Campus, który również został zbudowany przez Echo Investment.

EPAM zajmie najwyższe piętra budynku Biura przy Bramie, który powstaje na rogu ul. Grzybowskiej i Wroniej w kompleksie Browarów Warszawskich. 

Galeria zdjęć biura EPAM w O3 Business Campus

EPAM_Browary_Warszawskie_1.jpgEPAM_Browary_Warszawskie_7.jpgEPAM_Browary_Warszawskie_4.jpgEPAM_Browary_Warszawskie_6.jpgEPAM_Browary_Warszawskie_5.jpg

Jesteśmy wiodącą firmą z innowacyjnej branży IT, dlatego szukaliśmy nowoczesnego miejsca, pasującego do wizji przemyślanego, dobrze zaprojektowanego świata, który staramy się budować. Nasza dotychczasowa siedziba mieści się również na Woli, dlatego znamy  zalety tej lokalizacji. Na zmianę siedziby patrzyliśmy z perspektywy naszych pracowników, ich potrzeb i oczekiwań. Rewitalizacja historycznego miejsca na mapie stolicy, łatwy dojazd i świetnie zaaranżowana przestrzeń miejska spełniają te oczekiwania. Cieszymy się, że będziemy mogli znów  współpracować z Echo Investment, deweloperem, który jest już naszym partnerem w Krakowie

– podkreśla Michał Krzepkowski, Senior Administrative Manager z EPAM Systems Poland.

Biura przy Bramie wynajęte na 100% 

EPAM Systems Poland to trzecia firma, która po L’Oreal Polska oraz WeWork zdecydowała się wybrać Biura przy Bramie jako swoją siedzibę. Tym samym pierwszy budynek biurowy w Browarach Warszawskich został wynajęty w 100%. Na swoich nabywców czeka teraz część usługowa, która będzie służyła pracownikom i gościom odwiedzającym tę część miasta.

Biura przy Bramie to ponad 14 tys. mkw. powierzchni biurowej i  usługowej. Oprócz podziemnego garażu na 106 miejsc, będzie miał również 82 miejsca dla rowerów, zaś lokalizacja 8 minut pieszo od stacji metra czyni go również atrakcyjnym miejscem pracy dla osób poruszających się komunikacją miejską.

Nazwa Browarów Warszawskich nawiązuje do legendarnego browaru Haberbusch i Schiele, który znajdował się w tymi miejscu przez kilkanaście dekad. Obecna inwestycja przywróci życie tej części miasta, tak by sprostać potrzebom nowoczesnego centrum europejskiej metropolii.

Zależy nam na tym, by Browary Warszawskie były fajnym kawałkiem Warszawy, w którym dobrze się pracuje, wygodnie mieszka i miło spędza czas wolny. Chcemy, by ta nowa dzielnica żyła przez całą dobę. Taki pomysł został świetnie przyjęty przez warszawiaków, a rosnące zainteresowanie ze strony najemców biur wskazuje również, że to koncept atrakcyjny dla pracodawców, którzy dużo uwagi poświęcają swoim pracownikom

- podkreśla Kornelia Łukaszewska, Leasing Manger z Działu Biur Echo Investment.

Browary Warszawskie to teren między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, który Echo Investment na nowo wkomponuje w tkankę miejską. Będzie to nowy, otwarty dla wszystkich miejski kwartał, tworzony przez budynki mieszkalne, biurowce oraz place publiczne, miejsca odpoczynku i rekreacji, kawiarnie, restauracje i sklepy.

To miejsce z piękną historią, ale przede wszystkim nowoczesny, funkcjonalny i całościowy zamysł urbanistyczny i architektoniczny. Znajdą się tu cztery biurowce, pięć budynków mieszkalnych, ponad 8 tys. mkw. przestrzeni przeznaczonej na usługi, restauracje, sklepy, świetnie zaaranżowane przestrzenie publiczne z miejskimi skwerami, kameralnymi uliczkami i wygodną przestrzenią pełną zieleni. Niewątpliwymi zaletami tego miejsca są również bliskość centrum Warszawy, stacji metra czy dostępność rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

EPAM_O3 Business Campus_4.jpg

grafika | 11 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_7.jpg

grafika | 9,37 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_1.jpg

grafika | 9,02 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_3.jpg

grafika | 9,08 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_2.jpg

grafika | 8,76 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_6.jpg

grafika | 8,81 MB

Pobierz
EPAM_O3 Business Campus_5.jpg

grafika | 8,05 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.